wtorek, 15 marca 2011

Kto ma konto na oddanie .

Uwaga mam do was prosbe jesli macie jakies konta ktorych nie uzywacie oddajcie mi je ! Dlaczego ? Poniewaz  ja je odnawiam i daje na loterie . Co to znaczy na loterie czyli ze mam jakis konkurs ktory ma do wygrania konto na stardolu . Jesli bedziecie mieli jakies to piszcie na konto LilKarcia .Dziekuje .

KOnkurs

Teraz konkursik mały , kto chce wygrac niech odpowie :
jak ma na imie moja mama ::
a. Katarzyna
b.Małgorzata
c,Angelika
d.Agata
Do wygrania konto na stardolu albo 5 sd , Dlaczego tak mało bo to tylko zwykła odpowiedz.

poniedziałek, 10 stycznia 2011

Kolekcja Hb

Oto własnie jest jedna z kolekcji Hb moja siostra Miss.LadyGaGa84 ma cała kolekcję ja tez na paru kontach mam . 
                             

Teraz o Hot Buys .

Hot Buys jak wszyscy wiecie to sklep na stardolu. Kazdy kto ma bloga pewnie zwiazany jest z stardolem . Ja tez bede pisała o Stardolu sklepach i innych . Jesli ktos lubi kolekcje Hb niech doda komentarz . I to na tyle

Cos o mnie:!

                                                           Siem..! 
            Mam na imię Monika . Nazwiska nie zdradze . Mam 12 lat . Ten blog bedzie mowił o stylach i innych ,
                                            Bede rozne konkursy i nagrody wiecej dowiecie sie puzniej . <33.