wtorek, 15 marca 2011

Kto ma konto na oddanie .

Uwaga mam do was prosbe jesli macie jakies konta ktorych nie uzywacie oddajcie mi je ! Dlaczego ? Poniewaz  ja je odnawiam i daje na loterie . Co to znaczy na loterie czyli ze mam jakis konkurs ktory ma do wygrania konto na stardolu . Jesli bedziecie mieli jakies to piszcie na konto LilKarcia .Dziekuje .

KOnkurs

Teraz konkursik mały , kto chce wygrac niech odpowie :
jak ma na imie moja mama ::
a. Katarzyna
b.Małgorzata
c,Angelika
d.Agata
Do wygrania konto na stardolu albo 5 sd , Dlaczego tak mało bo to tylko zwykła odpowiedz.