wtorek, 15 marca 2011
Kto ma konto na oddanie .
Uwaga mam do was prosbe jesli macie jakies konta ktorych nie uzywacie oddajcie mi je ! Dlaczego ? Poniewaz ja je odnawiam i daje na loterie . Co to znaczy na loterie czyli ze mam jakis konkurs ktory ma do wygrania konto na stardolu . Jesli bedziecie mieli jakies to piszcie na konto LilKarcia .Dziekuje .
KOnkurs
Teraz konkursik mały , kto chce wygrac niech odpowie :
jak ma na imie moja mama ::
a. Katarzyna
b.Małgorzata
c,Angelika
d.Agata
Do wygrania konto na stardolu albo 5 sd , Dlaczego tak mało bo to tylko zwykła odpowiedz.
jak ma na imie moja mama ::
a. Katarzyna
b.Małgorzata
c,Angelika
d.Agata
Do wygrania konto na stardolu albo 5 sd , Dlaczego tak mało bo to tylko zwykła odpowiedz.
Subskrybuj:
Posty (Atom)