wtorek, 15 marca 2011

Kto ma konto na oddanie .

Uwaga mam do was prosbe jesli macie jakies konta ktorych nie uzywacie oddajcie mi je ! Dlaczego ? Poniewaz  ja je odnawiam i daje na loterie . Co to znaczy na loterie czyli ze mam jakis konkurs ktory ma do wygrania konto na stardolu . Jesli bedziecie mieli jakies to piszcie na konto LilKarcia .Dziekuje .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz