Uwaga mam do was prosbe jesli macie jakies konta ktorych nie uzywacie oddajcie mi je ! Dlaczego ? Poniewaz ja je odnawiam i daje na loterie . Co to znaczy na loterie czyli ze mam jakis konkurs ktory ma do wygrania konto na stardolu . Jesli bedziecie mieli jakies to piszcie na konto LilKarcia .Dziekuje .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz