wtorek, 15 marca 2011

KOnkurs

Teraz konkursik mały , kto chce wygrac niech odpowie :
jak ma na imie moja mama ::
a. Katarzyna
b.Małgorzata
c,Angelika
d.Agata
Do wygrania konto na stardolu albo 5 sd , Dlaczego tak mało bo to tylko zwykła odpowiedz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz